Tel:
Chiny Zabezpieczenie Metalowe ogrodzenie producent
Anping Yuanhai Wire Mesh Hardware Products Co.,Ltd
Klient po pierwsze, Uczciwość

Dom

Anping Yuanhai Wire Mesh Hardware Products Co.,Ltd

Kilka słów o nas
1 2 3

Anping Yuanhai Wire Mesh Hardware Products Co.,Ltd

Anping yuanhai Wire Mesh Hardware Products, Ltd. Założona w 2011 roku (Poprzednik jest Hebei Jianghai Wire Mesh Hardware Products, Ltd.) Zakład znajduje się w największej w Azji strefie przemysłowej siatki drucianej - Anping County, Hebei Province. Firma rozpoczęła produkcję spawanego panelu ogrodzeniowego z 2002 roku. Po ponad dziesięciu latach rozwoju, stała się zbiorem różnych ekranów R & D, produkcji i sprzedaży przedsiębiorstw, ma teraz ponad 500 pracowników, roczne zdolności produkcyjne drutu, takich jak więcej niż 30 milionów ton to przemysł szkieletowy dużych przedsiębiorstw szkieletowych na dużą skalę.
Główne produkty: ogrodzenie kolejowe, ogrodzenie drogowe, ogrodzenie z gięciem trójkąta, ogrodzenie lotniska, ogrodzenie tymczasowe, ogrodzenie palisadowe, wzmocnienie spawane paneli siatkowych, siatka gabionowa i inne produkty.
Nasza firma prowadzi długoterminową działalność w zakresie wydobycia ropy naftowej, wydobycia, budowy, transportu i innych jednostek komunalnych, aby utrzymywać dobre stosunki współpracy ze Stanami Zjednoczonymi, Japonią, Rosją, Niemcami, RPA, Australią itd., Klientów w ponad 70 krajach. kraje.
Będziemy nadal dążyć do "zorientowanych na klienta, zorientowanych na uczciwość", aby wprowadzać innowacje, ducha współpracy opartej na zasadzie "wygrana-wygrana", a następnie stawać się najbardziej wpływowymi liderami branży i największym dostawcą produktów z drutu w sposób nieprzerwany. klienci krajowi i zagraniczni z najwyższej jakości produktów i usług.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : YUANHAI

Ilość pracowników : 100~500

Coroczne wyprzedaże : 1000,000-5000,000

Rok założenia : 2002

pc Export : 80% - 90%

Anping yuanhai Wire Mesh Hardware Products, Ltd. Założona w 2011 roku (Poprzednik to Hebei Jianghai Wire Mesh Hardware Products, Ltd.) Firma rozpoczęła produkcję spawanego panelu ogrodzeniowego z 2002 roku.

Po ponad dziesięciu latach rozwoju, stała się zbiorem różnych ekran R & D, produkcji i sprzedaży przedsiębiorstw.

Zakład znajduje się w największej w Azji strefie przemysłowej siatki drucianej - Anping County, Hebei Province.

W 2014 roku nasza firma nadal się rozwija, nowy budynek biurowy i powiększa warsztat lakierniczy, kupując nowe urządzenia do powlekania.

Teraz ma ponad 500 pracowników, roczna zdolność produkcyjna drutu, takich jak ponad 30 milionów ton, jest przemysł szkieletowy na dużą skalę przedsiębiorstw szkieletowych.

Usługowe

1. WARUNKI DOKONYWANIA URZĄDZEŃ - niniejsze warunki stanowią ostateczne i pełne porozumienie stron, a żadne warunki i postanowienia w jakikolwiek sposób modyfikujące lub zmieniające postanowienia tutaj zawarte nie będą wiążące dla naszej firmy, chyba że zostaną sporządzone na piśmie i podpisane i zatwierdzone przez funkcjonariusza lub inną upoważnioną osobę w Naszej firmie. Żadne modyfikacje któregokolwiek z niniejszych warunków nie będą modyfikowane przez wysyłkę towarów przez naszą Firmę po otrzymaniu zamówienia zakupu, wniosku o wysyłkę lub podobnych formularzy zawierających drukowane warunki dodatkowe lub sprzeczne z niniejszymi warunkami. Jeśli którykolwiek termin, klauzula lub
postanowienie zostało uznane za nieważne przez sąd właściwej jurysdykcji, takie oświadczenie lub posiadanie nie ma wpływu na ważność jakiegokolwiek innego postanowienia, postanowienia lub postanowienia w nim zawartego.

2. AKCEPTACJA ZAMÓWIEŃ - Wszystkie zamówienia podlegają pisemnej weryfikacji ceny przez upoważniony personel naszej Spółki, o ile nie zostaną oznaczone na piśmie jako trwałe przez określony czas. Wysyłka towaru bez pisemnej weryfikacji ceny nie stanowi akceptacji ceny zawartej w zamówieniu.

3. SUBSTYTUCJA - Nasza firma zastrzega sobie prawo, bez wcześniejszego powiadomienia, do zastąpienia alternatywy
produkt podobnego rodzaju, jakości i funkcji. Jeżeli Kupujący nie zaakceptuje zamiennika, Kupujący musi wyraźnie oświadczyć, że nie ma możliwości zamiany, gdy kupujący zażąda wyceny, jeśli zostanie złożony wniosek o wycenę lub, jeśli nie złożono wniosku o wycenę, składając zamówienie Nasza firma .

4. CENA - Podane ceny wraz z ewentualnymi kosztami transportu obowiązują przez 10 dni, chyba że zostały oznaczone jako
firma na określony czas na podstawie pisemnej oferty lub pisemnej akceptacji sprzedaży wydanej lub zweryfikowanej przez
urzędnik lub inny upoważniony personel naszej firmy. Cena określona jako firma na określony czas może
zostanie odwołane przez naszą firmę, jeżeli odwołanie zostanie sporządzone na piśmie i wysłane pocztą do kupującego przed upływem terminu
pisemna akceptacja ceny jest odbierana przez naszą firmę. punkt wysyłki. Nasza firma zastrzega sobie prawo
anulowanie zamówień w przypadku, gdy ceny sprzedaży niższe niż podane ceny są ustalane przez rząd
przepisy prawne.

5. TRANSPORT - O ile nie przewidziano inaczej, Nasza Firma stosuje swój osąd przy ustalaniu przewoźnika i trasy. W obu przypadkach Nasza Firma nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia lub nadmierne koszty transportu wynikające z jej wyboru.

6. PAKOWANIE - O ile nie przewidziano inaczej, Nasza firma będzie przestrzegać jedynie minimalnych standardów pakowania dla wybranej metody transportu. Koszt wszystkich specjalnych pakowań, załadunków lub stężeń zamówionych przez Kupującego zostanie opłacony przez Kupującego. Wszystkie koszty pakowania i wysyłki do specjalnego wyposażenia Nabywcy ponosi Kupujący.

Firma Zespół

Anping Yuanhai Wire Mesh Hardware Products Co.,Ltd
West of Development Zone, Anping County, Prowincja Hebei, Chiny
Tel:86-318-7615090
Privacy Policy Chiny dobra jakość Security Metal Fencing dostawca. Copyright © 2017 - 2019 securitymetalfencing.com. All Rights Reserved.